ONLINE DOTAZNÍK

 • Myslíte si, že nemáte žiaden talent a v ničom nie ste výnimočný/á?
 • Chcete lepšie spoznať samých seba a dosiahnuť tak pozitívne zmeny v práci, aj v osobnom živote?
 • Neviete si zadefinovať, čo všetko potrebujete k tomu, aby vás práca bavila a boli ste v nej šťastný/á?

ONLINE DOTAZNÍK

 • Myslíte si, že nemáte žiaden talent a v ničom nie ste výnimočný/á?
 • Chcete lepšie spoznať samých seba a dosiahnuť tak pozitívne zmeny v práci, aj v osobnom živote?
 • Neviete si zadefinovať, čo všetko potrebujete k tomu, aby vás práca bavila a boli ste v nej šťastný/á?

Bežne sa stretávam s ľuďmi, ktorí si myslia, že ak nevynikajú v umení, hudbe, vede, či športe, nemajú žiadny talent. Skrátka sú obyčajnými ľuďmi, ktorí od výnimočných majú ďaleko.

Omyl! Každý z nás má nekonečný potenciál. Avšak mnohí o tom nevedia a neustále zdokonaľujú to, čo im nejde. Pričom stačí poznať vlastné vrodené talenty, ktoré sa vďaka rozvoju môžu stať silnými stránkami, s pomocou ktorých budeme dosahovať výsledky ľahšie a s energiou.

„Kde však začať? Ako zistím, v čom som dobrý/á, a aké mám talenty?”

Mám pre vás riešenie – svetovo uznávaný Online dotazník CliftonStrengths®.

Volám sa Katka Medvecová Plichtová a venujem sa koučingu talentov a silných stránok.

Každodenne pomáham ľuďom rozvíjať ich talenty, aby lepšie spoznali samých seba a dosiahli tak pozitívne zmeny v práci, aj v osobnom živote. Pocit, keď objavíte čo vás skutočne napĺňa a robí šťastným, je proste úžasný.

Čo vďaka Online dotazníku získate

Online dotazník je určený všetkým, čo chcú spoznať, ktoré vrodené talenty majú prirodzene silnejšie, a ktoré sú slabšie. Vďaka 177 otázkam zistite, v čom ste jedinečný/á.

Spoznáte svoje talenty – čo vám ide prirodzene najlepšie.

Budete vedieť, čo máte naďalej rozvíjať, aby sa z vašich talentov stali silné stránky, vďaka ktorým ľahšie dosiahnete úspech.

Spoznáte aj svoje slabé stránky, aby ste vedeli, na čo si dať pozor.

Lepšie pochopíte samých seba. Bude vám jasné, čo je pre vás dôležité a prečo v niektorých situáciách si vyberáte určitý model správania.

Uvedomíte si, akým smerom sa môže uberať vaša profesia, aby práca bola koníčkom a vy ste sa v nej cítili šťastne.

Už si nikdy nepoviete, že nemáte žiadny talent.

AKO TO CELÉ FUNGUJE

CliftonStrengths® je svetovo uznávaný online dotazník, ktorý podľa spoločnosti Gallup používa až 90 % spoločností z Fortune 500 (rebríček firiem, ktorý každý rok zostaví časopis Fortune).

Online dotazník CliftonStrengths® je určený pre jednotlivcov (dospelých a mládež od 15 rokov), ktorí chcú využiť svoj potenciál na maximum.

Ľudia, ktorí každý deň využívajú svoje silné stránky, sú vo svojej práci 6x viac angažovaní (radi chodia do práce a skutočne sa tešia z toho, čo robia). Tímy, ktoré sa zameriavajú na svoje silné stránky, sú o 12,5 % produktívnejšie.


Aj to sú dôvody, prečo v roku 2018 bola prekročená hranica 20 miliónov zakúpených dotazníkov.

1.

Najprv si vyberiete, ktorý online dotazník CliftonStrengths® si chcete spraviť. K dispozícii máte dotazník na Top 5 alebo všetkých 34 talentov.

jvdhxgse5k2xomedkdhbqg
email

2.

Potom vám pošlem e-mail s konkrétnym postupom, ako sa k dotazníku v českom jazyku dostanete a vyplníte ho. Dotazník je možné urobiť aj v anglickom, nemeckom alebo inom svetovom jazyku.

 

 

3.

Online dotazník má 177 otázok. Pri jednotlivých otázkach je niekoľko možností, ako môžete odpovedať. Na každú odpoveď máte 20 sekúnd, aby výber bol spontánny, najviac vás vystihoval a nebol príliš ovplyvnený rozumom. Ak nestihnete odpovedať v časovom limite, dotazník vyberie neutrálnu odpoveď a posunie vás na ďalšiu otázku.

blog businesswoman create 267569
clifton 34 2 2

4.

Potom vám e-mailom prídu výsledky dotazníka. K dispozícii budete mať 2 (pre Top 5 talenty) alebo 4 (pre všetky 34 talenty) reporty.

 

 

 

Ak máte ďalšie otázky ohľadom Online dotazníka, napíšte mi >>>

Čo za to?

Vyberte si z nasledujúcich možností:

TOP 5 TALENTOV

35 €

1 dotazník pre Top 5 talentov

report Strengths Insight Guide

Signature Theme Report

 

 

Všetkých 34 talentov

80 €

1 dotazník pre všetkých 34 talentov

report Strengths Insight Guide

Signature Theme Report

Theme Sequence Report

CliftonStrengths 34 report

 • Strengths Insight Guide – personalizovaný jedinečný report v anglickom jazyku na základe odpovedí v dotazníku,
 • Signature Theme Report = Vaše rozlíšujíci témata (všeobecný popis a vysvetlenie vašich top 5 talentov v českom jazyku),
 • Theme Sequence Report = Pořadí témat (poradie všetkých 34 talentov a ich krátky popis v českom jazyku),
 • CliftonStrengths 34 report = jedinečný, komplexný a farebný 25 stranový report v anglickom jazyku (personalizovaný popis top 5 talentov, poradie všetkých vašich 34 talentov, konkrétne tipy na rozvoj talentov, upozornenie na možné slabé stránky, vysvetlenie domén).

Som si istá, že sa vám vynaložené peniaze veľmi rýchlo vrátia. Keď začnete používať svoje silné stránky, budete mať viac energie, dosiahnete lepšie výsledky v osobnom živote, zdraví, práci, v ktorej nájdete zmysel a vaše vzťahy budú harmonické.

Získate to, pretože pochopíte samých seba, bude vám jasné v čom spočíva vaša jedinečnosť, a ako s ňou máte naložiť.

Čo povedali ľudia na spoluprácu so mnou

 • Ako a v čom vám pomohlo spoznanie vašich talentov?

  „Vďaka Katkiným službám som konečne pochopila, že jeden z mojich kľúčových talentov nie je opretý len o domnienku, ale je reálny. Odkedy o ňom viem, slobodne a hrdo sa k nemu verejne priznávam.”

  Čo ste po tomto zistení/uvedomení zmenili, prípadne dnes robíte inak?

  „Nepochybujem, mám svoje, dovtedy len odhadované talenty, na papieri.”

  Prečo by ste túto skúsenosť odporučili aj iným?

  Aby vedeli, v čom môžu vynikať, aby dôverovali výsledkom tohto skvelého testu a nenechali sa zmiasť domnienkami okolia.

  Katka dokáže výborne vysvetliť, ako so svojimi talentami narábať, ako ich pozorovať a pýtať sa na ne od ľudí, s ktorými chceme spolupracovať. Je to príjemný, hravý a zároveň mimoriadne efektívny spôsob, ako si zjednodušiť život. ĎAKUJEM, Katka!”

  Gabriela Revická, autorka projektu pre kreatívne podnikanie, www.gabriela.ezeny.sk

 • „Pri vedení veľkého tímu ľudí sa po čase dostanete do „manažérskej slepoty a osamelosti“. Vo chvíľach, keď staré už dobre nefunguje a nové ste ešte neobjavili, je metóda objavenia vašich talentov to najlepšie, čo môžete pre seba urobiť.

  Na svoje denné úlohy sa začnete pozerať z iného pohľadu a poznanie vašich talentov vám dodá novú dávku inšpirácie. Ďakujem Katke za trpezlivé odhaľovanie mojich talentov a sprevádzanie ma po ceste ich lepšieho využívania v praxi.“


  Milada Hanzalíková, Shop Director CEE, Textilehouse for EURO TRADE, s.r.o.

   

 •  „Nadšenie pre talenty mi do života priniesla Katka. Talentový koučing s Katkou ma naučil, ako identifikovať talenty, ako ich zvládať, a ako do nich ďalej investovať. Skrz talenty sa prehĺbilo moje sebapoznanie. Sú to zdroje, ktoré využívam v pracovnom i osobnom živote. Dodávajú mi energiu, radosť a mám chuť ich zlepšovať.

  Chápem, že rozvoj dominantných talentov a ich vedomé posilovanie mení talenty na silné stránky. To, čo som niekedy robila sporadicky, napríklad zdieľala získané informácie, dnes robím s radosťou pravidelne a dostávam pozitívnu spätnú väzbu. Vďaka spoločným stretnutiam s Katkou viem výstižným jazykom hovoriť o svojich silných stránkach a o hodnote, ktorú prinášam.“

  Mária Kaliňáková, kouč https://www.mariakalinakova.sk

Zistite svoje talenty už DNES

Ak chcete prebudiť vlastný potenciál a dosahovať viac, kliknite na tlačítko “Chcem Online dotazník”