Od talentu

k silnej stránke!

Chcete vedieť, aké máte prirodzené talenty, kde je váš skutočný potenciál?

Už vám nestačí svoje talenty iba poznať, chcete im viac porozumieť a ďalej rozvíjať?

Túžite vedieť, ako sa vaše talenty prejavujú, ako z nich môžete spraviť silné stránky?

Staňte sa súčasťou 6 týždňového skupinového online programu.

Volám sa Katka Medvecová Plichtová a venujem sa koučingu talentov a silných stránok.

Každodenne pomáham ľuďom rozvíjať ich talenty, aby lepšie spoznali samých seba a dosiahli tak pozitívne zmeny v práci, aj v osobnom živote. Pocit, keď objavíte čo vás skutočne napĺňa a robí šťastným, je proste úžasný.

4 dôležité kroky OD TALENTU K SILNEJ STRÁNKE

Cesta, ako talent rozvinúť do silnej stránky pozostáva zo štyroch krokov:

1. Odhalenie vašich talentov

Ak chcete z talentov vytvoriť silné stránky, potrebujete ich najprv zistiť. S týmto prvým krokom vám pomôže online dotazník CliftonStrenghts® všetkých 34 talentov od spoločnosti Gallup, ktorý je už súčasťou programu. Už viac nebudete tápať, či a aké máte talenty.

2. NAME IT – Pomenovanie

Ďalším krokom na ceste premeny talentu k silnej stránke je ich pomenovanie a porozumenie. V programe “Od talentu k silnej stránke!” dostanete konkrétne otázky a úlohy, pomocou ktorých zistíte, ako sa u vás jednotlivé talenty prejavujú.

3. CLAIM IT – Praktizovanie

Jedna vec je poznať svoje talenty. Druhá vec je vedieť, ako konkrétne sa prejavujú v praxi práve vo vašom živote. Veľmi dôležitou časťou tohto procesu je prijatie vlastných darov – silných, ale aj slabých stránok.

4. AIM IT – Zacielenie

Talenty a silné stránky sú nám na nič, keď ich nepoužívame aktívne a vedome pri riešení úloh alebo dosahovaní cieľov, ktoré máme pred sebou. Preto v programe budete pracovať na oblasti, ktorá je pre vás dôležitá.

AKO TO CELÉ FUNGUJE?

Každý týždeň zažijete skupinový koučing pod mojím vedením, ktorý bude prebiehať cez Zoom vo vopred dohodnutom termíne. Stretnutia sú nahrávané, záznam budete mať k dispozícii. 

Ide o 6 stretnutí počas nasledujúcich 6-tich týždňov. Online program sa otvára pri min. počte 5 ľudí. 

Týždenné úlohy budete dostávať cez aplikáciu e2grow (k dispozícii je špeciálna webová aj mobilná verzia). Vypracovať si ich môžete v čase, kedy vám to najviac vyhovuje. Úlohy sú vytvorené na vaše konkrétne talenty, ktoré vám vyjdú v dotazníku CliftonStrengths® a môžete ich so mnou individuálne komunikovať. Získate tak ďalšie tipy na rozvoj.

OD TALENTU K SILNEJ STRÁNKE! 6 týždňový skupinový online program

Zanechajte e-mailovú adresu a buďte medzi prvými, koho do online programu pozvem. 

AKO KONKRÉTNE PREBIEHA PROGRAM?

Najprv si spravíte online dotazník CliftonStrengths® všetkých 34 talentov. Potom sa prihlásite do platformy e2grow (cez počítač alebo aplikáciu v telefóne), kde vás už čakajú úvodné úlohy.

1. egrow

1. týždeň

Prvé skupinové stretnutie je zamerané na vzájomne spoznanie, aby ste vedeli, kto je s vami v skupine. Všetky potrebné inštrukcie vám pošlem vopred, aby ste sa na prvé stretnutie mohli pripraviť.

Predstavím vám metodiku rozvoja silných stránok, ako budeme počas programu pracovať a komunikovať. Budeme sa venovať talentu č. 1.

Po stretnutí vás čaká praktizovanie vášho prvého talentu a úlohy na nasledujúci týždeň.

2. týždeň

Druhé skupinové stretnutie začne druhou zábavnou aktivitou. Vďaka nej sa viac dozviete o vašich talentoch, aby ste ich mohli ďalej rozvíjať.

U každého člena skupiny sa budeme venovať talentu č. 2. Pridáme tému slabých stránok a potenciálnych slepých miest pri používaní vašich talentov/silných stránok.

Po stretnutí vás čaká praktizovanie vášho druhého talentu, príp. kombinácie vašich talentov a úlohy na nasledujúci týždeň.

3. týždeň

Na treťom skupinovom stretnutí sa budeme venovať talentu č. 3.

Rozoberieme tému štyroch domén: realizačná, ovplyvňovacia, vzťahová doména talentov a strategické myslenie. Z pohľadu každého účastníka si vysvetlíme, kto si ako: realizuje úlohy, ovplyvňuje druhých, vytvára a stará sa o vzťahy, strategicky myslí.

Po stretnutí vás čaká praktizovanie vášho tretieho talentu, príp. kombinácie vašich talentov a úlohy na nasledujúci týždeň.

4. týždeň

Na štvrtom skupinovom stretnutí sa u každého člena skupiny budeme venovať talentu č. 4.

Rozoberieme tímový profil, ktorý vytvoríme z účastníkov kurzu. Na stretnutí si ukážeme, ako s ním pracovať v praxi – ak ide o majiteľov firiem, manažérov, HR lídrov a pod.

Po stretnutí vás čaká praktizovanie vášho štvrtého talentu, príp. kombinácie vašich talentov a úlohy na nasledujúci týždeň.

5. týždeň

Na piatom skupinovom stretnutí sa budeme venovať talentu č. 5.

Rozoberieme tému Individuálny rozvojový plán. Každý si stanoví vlastný cieľ alebo výzvu. Na základe svojich talentov/silných stránok si vytvorí individuálny rozvojový plán – postup, ako dosiahnuť cieľ s pomocou talentov.

Po stretnutí vás čaká praktizovanie vášho piateho talentu, príp. kombinácie vašich talentov a úlohy na nasledujúci týždeň.

6. týždeň

Šieste skupinové stretnutie sa ponesie v duchu výnimočnej oslavy talentov/silných stránok.

Čaká nás vzájomné ocenenie cez špecifické cvičenie. Nasleduje záver a vyhodnotenie programu očami účastníkov.

Počas celého programu máte možnosť so mnou individuálne komunikovať cez platformu e2grow. Pri každej úlohe sa ma môžete pýtať a získať tak ďalšie tipy na rozvoj.

Ak máte otázky ohľadom online programu OD TALENTU K SILNEJ STRÁNKE!, napíšte mi >>>

ČO ZA TO?

Vyberte si z nasledujúcich možností a pridajte sa do 6 týždňového online programu OD TALENTU K SILNEJ STRÁNKE!

199 € 

(ak máte spravený dotazník CliftonStrengths® všetkých 34 talentov)

249 € 

(ak nemáte spravený dotazník CliftonStrengths® všetkých 34 talentov)

Čo povedali ľudia na spoluprácu so mnou

 • „Katka ma previedla mojimi talentmi a ja s nimi žijem viac stotožnene a rozvíjam ichCítim sa úspešne. Zaujímam sa o svoju prácu. Vidím, čo chcem zajtra, o týždeň, o rok. Kreslím si k tomu cesty a postupy.

  Vnímam svoj pohľad, počúvam názory môjho tímu. Prirodzene vytváram silné vzťahy a využívam výnimočnosť ostatných. Cítim nadšenie pri nových nápadoch a púšťam sa do ich realizácie s vášňou a presvedčením.

  Dobíjam si baterky aktívnym oddychom. Vyvažujem si balance života tým, že sa venujem viacerým projektom.“

  Lucia Ilašenková, riaditeľka firemných klientov

 • „Keď mi Katka urobila talentový test, dosť mi odľahlo. Dozvedela som sa, že to, čo považujem za svoju „uletenosť“ je mojím najväčším talentom. Odborne sa tento talent volá Akčný.

  To, čo som považovala za svoju naivitu, je len môj talent Pozitívny. Na všetkom vidím prirodzene niečo dobré. Je to tak trochu mojím poslaním propagovať to, čo mi zmenilo život.

  Každý z nás má špecifický repertoár svojich talentov a je osožné (pre nás, aj pre ostatných) naučiť sa ich využívať.

  Zuzana Gergelová, zakladateľka Beelong Community & Networking

 • „Až na skupinovom stretnutí som pochopila, že poznať svoje talenty nestačí. Ak ich chcete vo svojom živote vedome používať, potrebujete vedieť ako na to. 

  Katka mi ukázala, ako sa mám na svoje talenty pozerať a ďalej ich rozvíjať. Dozvedela som sa, že majú svoje tienisté stránky. Naučila som sa, ako s nimi pracovať, aby som zbytočne na svoje okolie nevyvíjala veľký tlak.

  Ukázala mi spôsob, ako mi talenty môžu pomôcť pri plnení mojich cieľov.

  Dana Piljarová, copywriter

 • „Vďaka Katkiným službám som konečne pochopila, že jeden z mojich kľúčových talentov nie je opretý len o domnienku, ale je reálny. Odkedy o ňom viem, slobodne a hrdo sa k nemu verejne priznávam.

  Dôverujte výsledkom tohto skvelého testu a nenechajte sa zmiasť domnienkami okolia. Budete vedieť, v čom môžete vynikať.

  Katka dokáže výborne vysvetliť, ako so svojimi talentami narábať, ako ich pozorovať a pýtať sa na ne od ľudí, s ktorými chceme spolupracovať. Je to príjemný, hravý a zároveň mimoriadne efektívny spôsob, ako si zjednodušiť život.

  Gabriela Revická, autorka projektu pre kreatívne podnikanie, www.gabriela.ezeny.sk

 • „Pri vedení veľkého tímu ľudí sa po čase dostanete do „manažérskej slepoty a osamelosti“. Vo chvíľach, keď staré už dobre nefunguje a nové ste ešte neobjavili, je metóda objavenia vašich talentov to najlepšie, čo môžete pre seba urobiť.

  Na svoje denné úlohy sa začnete pozerať z iného pohľadu a poznanie vašich talentov vám dodá novú dávku inšpirácie. Ďakujem Katke za trpezlivé odhaľovanie mojich talentov a sprevádzanie ma po ceste ich lepšieho využívania v praxi.“


  Milada Hanzalíková, Shop Director CEE, Textilehouse for EURO TRADE, s.r.o.

 •  „Nadšenie pre talenty mi do života priniesla Katka. Talentový koučing s Katkou ma naučil, ako identifikovať talenty, ako ich zvládať, a ako do nich ďalej investovať. Skrz talenty sa prehĺbilo moje sebapoznanie. Sú to zdroje, ktoré využívam v pracovnom i osobnom živote. Dodávajú mi energiu, radosť a mám chuť ich zlepšovať.

  Chápem, že rozvoj dominantných talentov a ich vedomé posilovanie mení talenty na silné stránky. To, čo som niekedy robila sporadicky, napríklad zdieľala získané informácie, dnes robím s radosťou pravidelne a dostávam pozitívnu spätnú väzbu. Vďaka spoločným stretnutiam s Katkou viem výstižným jazykom hovoriť o svojich silných stránkach a o hodnote, ktorú prinášam.“

  Mária Kaliňáková, kouč https://www.mariakalinakova.sk

Ste tvorcami svojho vlastného života. Ak sa chcete rozvíjať, cítiť sa v živote a v práci šťastnejšie, spokojnejšie, pridajte sa do online programu OD TALENTU K SILNEJ STRÁNKE!. 

Ak sa chcete prihlásiť alebo máte ešte nejaké otázky, pokojne mi napíšte na info@katkamedvecova.sk alebo mi zavolajte 0905 413 320.

Teším sa na vás 🙂

Katka Medvecová Plichtová
Gallup® Certified Strengths Coach

OD TALENTU K SILNEJ STRÁNKE

Začnite rozvíjať vlastné talenty už dnes. Kliknite na tlačítko „Chcem byť v online programe“.