FIREMNÉ VZDELÁVANIE

 • Ste manažér/ka a chcete, aby ľudia vo vašom tíme mali prirodzený záujem o prácu, boli nadšení a nechýbala im vnútorná motivácia?
 • Túžite po tíme, v ktorom funguje vzájomná spolupráca a podpora so zámerom naplniť pracovné a osobné ciele?
 • Chcete maximalizovať potenciál ľudí a tímu ako celku?

FIREMNÉ VZDELÁVANIE

 • Ste manažér/ka a chcete, aby ľudia vo vašom tíme mali prirodzený záujem o prácu, boli nadšení a nechýbala im vnútorná motivácia?
 • Túžite po tíme, v ktorom funguje vzájomná spolupráca a podpora so zámerom naplniť pracovné a osobné ciele?
 • Chcete maximalizovať potenciál ľudí a tímu ako celku?

Tím je živý orgán a má svoju jedinečnú DNA. Oveľa ľahšie sa vedie tím ľudí, o ktorých viete, v čom sú skvelí, aké sú ich motivácie, a aké sú ich slabé stránky.

Ako odhaliť talenty a silné stránky jednotlivcov a celého tímu? Kde sú ich slabiny, a ako ich eliminovať?

Zistite to vďaka Firemnému vzdelávaniu.

Volám sa Katarína Medvecová Plichtová a venujem sa mentoringu talentov a silných stránok.

Každodenne pomáham jednotlivcom, manažérom, tímom rozvíjať ich talenty, aby lepšie spoznali samých seba a dosiahli tak pozitívne zmeny v práci, aj v osobnom živote. Pocit, keď objavíte čo vás skutočne napĺňa a robí šťastným, je skvelý.

Čo vďaka Firemnému vzdelávaniu získate

Každý člen tímu spozná svoje talenty a lepšie pochopí vlastné, aj tímové silné a slabé stránky. Bude mu jasné v čom je každý jednotlivec a tím jedinečný.

Vzájomná spolupráca tímu bude oveľa efektívnejšia.

Naučíte sa, ako správne použiť jedinečné DNA tímu na dosiahnutie firemných cieľov.

Tým, že ľudia v tíme spoznajú a budú používať vlastné silné stránky, zvýši sa ich zapojenosť v práci, budú mať viac energie a väčšiu motiváciu.

Štúdia spoločnosti Gallup dokazuje, že ľudia, ktorí vedia o svojich silných stránkach a bežne ich používajú, majú 3-násobne vyššiu kvalitu života a v práci sú 6-násobne viac angažovaní ako zamestnanci, ktorí sa nezameriavajú na silné stránky.

Štúdia ďalej ukázala, že tí, ktorí sa učia používať svoje silné stránky každý deň, majú o 7,8 % vyššiu produktivitu.

Tímy, ktoré pravidelne dostávajú spätnú väzbu cez silné stránky, majú o 8,9 % vyššiu profitabilitu.

AKO TO CELÉ FUNGUJE

Vzdelávací proces tímu prebieha nasledovne:

1.

Najprv si každý člen tímu spraví dotazník CliftonStrengths® na Top 5 alebo všetkých 34 talentov. Zaberie to cca 35 minút.

CliftonStrengths® je svetovo uznávaný online dotazník, ktorý podľa spoločnosti Gallup používa až 90 % spoločností z Fortune 500 (napríklad Google, IBM, Accenture, Levi Strauss & Co)

Online dotazník CliftonStrengths® je určený pre jednotlivcov (dospelých a mládež od 15 rokov), ktorí chcú využiť svoj potenciál na maximum.

Ľudia, ktorí každý deň využívajú svoje silné stránky, sú vo svojej práci 6x viac angažovaní (radi chodia do práce a skutočne sa tešia z toho, čo robia). Tímy, ktoré sa zameriavajú na svoje silné stránky, sú o 12,5 % produktívnejšie.

Aj to sú dôvody, prečo v roku 2018 bola prekročená hranica 20 miliónov zakúpených dotazníkov.

arm break coffee 257897 1
clifton 34 2 1

2.

Hneď po vyplnení každý účastník získa výstupné reporty. K dispozícii budú 2 (pre Top 5 talenty) alebo 4 (pre všetky 34 talenty) reporty.

 

 

3.

Aby ste z firemného vzdelávania vyťažili maximum, odporúčam aspoň minimálny rozsah vzdelávania pre tímy, ktorý v sebe zahŕňa:

Individuálnu konzultáciu s každým členom tímu. Cieľom konzultácie je, aby ľudia porozumeli výsledkom talentového profilu a vedeli, ako majú svoje talenty uchopiť, používať a rozvíjať.

Minimálne 3 mesačný úvodný program, ktorý ponúkam. Je doplnený o výnimočnú aplikáciu, prostredníctvom ktorej všetci účastníci si vidia vzájomne talentové profily.  Dostávajú pravidelné malé úlohy, ktoré pomáhajú rozvíjať talenty v každodennej praxi a pomáhajú zlepšovať komunikáciu a spoluprácu celého tímu.

brainstorming collaborate collaboration 1204649

Firemné vzdelávanie je vždy šité na mieru každej spoločnosti. Detaily a priebeh si dohodneme osobne s vedením spoločnosti alebo manažérom daného tímu.

Ak máte ďalšie otázky ohľadom Firemného vzdelávania, napíšte mi >>>

Čo povedali ľudia na spoluprácu so mnou

 • Ako a v čom vám pomohlo spoznanie vašich talentov?

  „Vďaka Katkiným službám som konečne pochopila, že jeden z mojich kľúčových talentov nie je opretý len o domnienku, ale je reálny. Odkedy o ňom viem, slobodne a hrdo sa k nemu verejne priznávam.”

  Čo ste po tomto zistení/uvedomení zmenili, prípadne dnes robíte inak?

  „Nepochybujem, mám svoje, dovtedy len odhadované talenty, na papieri.”

  Prečo by ste túto skúsenosť odporučili aj iným?

  Aby vedeli, v čom môžu vynikať, aby dôverovali výsledkom tohto skvelého testu a nenechali sa zmiasť domnienkami okolia.

  Katka dokáže výborne vysvetliť, ako so svojimi talentami narábať, ako ich pozorovať a pýtať sa na ne od ľudí, s ktorými chceme spolupracovať. Je to príjemný, hravý a zároveň mimoriadne efektívny spôsob, ako si zjednodušiť život. ĎAKUJEM, Katka!”

  Gabriela Revická, autorka projektu pre kreatívne podnikanie, www.gabriela.ezeny.sk

 • „Pri vedení veľkého tímu ľudí sa po čase dostanete do „manažérskej slepoty a osamelosti“. Vo chvíľach, keď staré už dobre nefunguje a nové ste ešte neobjavili, je metóda objavenia vašich talentov to najlepšie, čo môžete pre seba urobiť.

  Na svoje denné úlohy sa začnete pozerať z iného pohľadu a poznanie vašich talentov vám dodá novú dávku inšpirácie. Ďakujem Katke za trpezlivé odhaľovanie mojich talentov a sprevádzanie ma po ceste ich lepšieho využívania v praxi.“


  Milada Hanzalíková, Shop Director CEE, Textilehouse for EURO TRADE, s.r.o.

   

 •  „Nadšenie pre talenty mi do života priniesla Katka. Talentový koučing s Katkou ma naučil, ako identifikovať talenty, ako ich zvládať, a ako do nich ďalej investovať. Skrz talenty sa prehĺbilo moje sebapoznanie. Sú to zdroje, ktoré využívam v pracovnom i osobnom živote. Dodávajú mi energiu, radosť a mám chuť ich zlepšovať.

  Chápem, že rozvoj dominantných talentov a ich vedomé posilovanie mení talenty na silné stránky. To, čo som niekedy robila sporadicky, napríklad zdieľala získané informácie, dnes robím s radosťou pravidelne a dostávam pozitívnu spätnú väzbu. Vďaka spoločným stretnutiam s Katkou viem výstižným jazykom hovoriť o svojich silných stránkach a o hodnote, ktorú prinášam.“

  Mária Kaliňáková, kouč https://www.mariakalinakova.sk

Zistite talenty tímu už DNES

Ak chcete prebudiť vlastný potenciál jednotlivcov, aj celého tímu, kliknite na tlačítko “Chcem Firemné vzdelávanie”