KATKA MEDVECOVÁ PLICHTOVÁ

CERTIFIKOVANÝ KOUČ SVETOVEJ ORGANIZÁCIE GALLUP NA ROZVOJ TALENTOV A SILNÝCH STRÁNOK

O MNE

Volám sa Katka Medvecová Plichtová a venujem sa koučingu talentov a silných stránok.

Každodenne pomáham ľuďom rozvíjať ich talenty, aby lepšie spoznali samých seba a dosiahli tak pozitívne zmeny v práci, aj v osobnom živote. Pocit, keď objavíte čo vás skutočne napĺňa a robí šťastnými, je proste úžasný.

Zdravie, rodina, dobré vzťahy sú pre mňa najdôležitejšie. Milujem knihy, kávu, spoznávanie nových krajín so všetkým, čo k cestovaniu patrí.

16 rokov som pôsobila v poisťovníctve, odkiaľ mám veľmi vzácne a bohaté  skúsenosti z korporácií a obchodu. Zažila som ako efektívne môžu spolupracovať tímy, rozvíjať a stavať na silných stránkach jednotlivcov, či celého tímu, a dosahovať tak jedinečné výsledky.

Celoživotné vzdelávanie je pre mňa vášňou, ktorú som zúžitkovala aj v mojom profesionálnom smerovaní. Zažila som veľké množstvo tréningov a školení osobného rozvoja. Akreditovaný koučingový výcvik ICF (Medzinárodná federácia koučov) som absolvovala v Business Coaching College v Bratislave, aby som na stretnutiach s klientmi mohla používať koučovacie techniky podľa medzinárodných štandardov.

Oficiálne som Gallup® certifikovaným koučom silných stránok na Slovensku. Kurz som dokončila v Londýne. Naďalej sa vzdelávam nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí prostredníctvom rôznych komunít, koučov a mentorov.

Moje Top 5 talenty podľa Gallup® sú: Restorative / Naprávajúci, Responsibility® / Zodpovedný, Arranger® / Zariaďujúci, Futuristic® / Budúcnosť a Learner® / Učiaci sa.

Talenty mi pomohli lepšie pochopiť samú seba. Viem kto som, v čom som dobrá a tiež kým nie som, čo je veľmi oslobodzujúce. Vďaka svojim silným stránkam si  tvorím vlastný štýl kouča a práce, ktorá ma najviac vystihuje. Pracujem a žijem tak, aby som z toho mala čo najväčšiu radosť a energiu.

Ak chcete, aby sa veci okolo vás začali meniť, musíte začať od seba. Zistite a prijmite to jedinečné, čo je vo vás, pracujte na sebe a neustále sa rozvíjajte. Takto sa vaše talenty stanú silnými stránkami, ktoré vám pomôžu naplniť vaše sny.

certifikat_1_v2
Certifikat_2_v1
O mne