INDIVIDUÁLNA KONZULTÁCIA

 • Túžite po práci, v ktorej budete šťastný/á, plný/á energie, pretože vám dáva zmysel a napĺňa vás?
 • Ste manažér/ka a chcete byť súčasťou tímu, v ktorom funguje prirodzený záujem o prácu, nadšenie, vzájomná spolupráca a podpora so zámerom naplniť pracovné i osobné ciele?
 • V súkromnom živote, či kariére stagnujete, stojíte pred náročnou výzvou, chcete zlepšiť vzťahy, výsledky alebo len túžite po zmene?

INDIVIDUÁLNA KONZULTÁCIA

 • Túžite po práci, v ktorej budete šťastný/á, plný/á energie, pretože vám dáva zmysel a napĺňa vás?
 • Ste manažér/ka a chcete byť súčasťou tímu, v ktorom funguje prirodzený záujem o prácu, nadšenie, vzájomná spolupráca a podpora so zámerom naplniť pracovné i osobné ciele?
 • V súkromnom živote, či kariére stagnujete, stojíte pred náročnou výzvou, chcete zlepšiť vzťahy, výsledky alebo len túžite po zmene?

Každý z nás má nekonečný potenciál dosiahnuť to, po čom túži. Je úplne jedno, či si hľadáte novú prácu, chcete byť lepším manažérom alebo chcete úspešné podnikanie a šťastnú rodinu zároveň. To všetko môžete mať.

Stačí sa zamerať na to, v čom ste najlepší, a aké máte talenty alebo silné stránky.

Nie vždy je to jednoduché. Najmä vtedy, ak nepoznáte svoje prirodzené talenty a neustále zdokonaľujete to, čo vám nejde.  

Mám pre vás riešenie – Konzultáciu.

Volám sa Katarína Medvecová Plichtová a venujem sa mentoringu talentov a silných stránok.

Každodenne pomáham jednotlivcom, manažérom, tímom rozvíjať ich talenty, aby lepšie spoznali samých seba a dosiahli tak pozitívne zmeny v práci, aj v osobnom živote. Pocit, keď objavíte čo vás skutočne napĺňa a robí šťastným, je skvelý.

ČO VĎAKA KONZULTÁCII ZÍSKATE

Konzultácia je určená všetkým, ktorí sú odhodlaní zobrať osud do vlastných rúk. Cítia, že môžu byť inými, lepšími a chcú dosiahnuť viac, či už v osobnom živote, práci, zdraví, financiách a vzťahoch.

Spoločne pomenujeme vaše talenty, aby ste im rozumeli.

Dostanete konkrétne tipy na rozvoj vašich talentov, aby sa z nich stali silné stránky, vďaka ktorým dosiahnete úspech.

Získate bezpečný priestor, v ktorom sa môžete slobodne prejaviť.

Podporím vás, aby ste úspešne zdolali každú výzvu / príležitosť, ktorú máte pred sebou.

Ukážem vám spôsob, ako si vďaka talentom vytvoriť vlastný štýl vedenia ľudí. Ľahšie zvládnete náročnú manažérsku pozíciu. Naplníte svoje ciele, aj ciele spoločnosti. Autenticita, prirodzenosť a dobré vzťahy na pracovisku budú toho súčasťou.

Talenty vám pomôžu žiť šťastný a naplnený život. Naučím vás, ako v dnešnej rýchlej dobe pristupovať k vašim bežným úlohám, aby ste ich s prehľadom zvládli a pritom sa nezbláznili. Budete mať viac energie.

Podnikajte, zarábajte a majte šťastnú rodinu. Navzájom sa to nevylučuje, ak chápete a používate vaše vrodené talenty.

AKO TO CELÉ FUNGUJE

Konzultácia je pre jednotlivcov (dospelých a mládež od 15 rokov), ktorí chcú využiť svoj potenciál na maximum.

Konzultácia prebieha nasledovne:

1.

Najprv si spravíte assessment CliftonStrengths® na Top 5 alebo všetkých 34 talentov. Pošlem vám e-mail s konkrétnym postupom, ako sa k dotazníku v českom jazyku dostanete a vyplníte ho. Dotazník je možné urobiť aj v anglickom, nemeckom alebo inom svetovom jazyku.

arm break coffee 257897
clifton 34 2

2.

Potom vám e-mailom prídu výsledky dotazníku. K dispozícii budete mať 2 (pre Top 5 talenty) alebo 4 (pre všetky 34 talenty) reporty.

 

 

3.

Dohodneme si stretnutie:

online cez vami preferovanú platformu.

calendar
14390746_1110292435723559_2496308043159032211_n

4.

Konzultácia trvá 60 minút. Ide o spätnú väzbu k výsledkom talentového profilu. Pred stretnutím posielam odporúčanú prípravu.

Na konzultácii si spoločne prejdeme váš talentový profil. Budete vedieť, kde je váš skutočný potenciál. Uvedomíte si, kde a ako v živote používate svoje talenty. Získate konkrétne tipy, ako talenty čo najlepšie použiť pri riešení úloh v oblastiach, ktoré sú pre vás najdôležitejšie.

 

Ak máte ďalšie otázky ohľadom Konzultácie, napíšte mi >>>

Čo za to?

Vyberte si z nasledujúcich možností:

TOP 5 TALENTOV

130 €

1 dotazník pre Top 5 talentov

1 konzultácia trvá 60 min.

report Strengths Insight Guide

Signature Theme Report

Všetkých 34 talentov

210 €

1 dotazník pre všetkých 34 talentov

1 konzultácia v rozsahu 90 minút

Signature Theme Report

Theme Sequence Report

CliftonStrengths 34 report

elektronická kniha StrengthsFinder 2.0

Elektronický študijný on-line modul v rozsahu 20 minút

 • Strengths Insight Guide – personalizovaný jedinečný report v anglickom jazyku na základe odpovedí v dotazníku,
 • Signature Theme Report = Vaše rozlíšujíci témata (všeobecný popis a vysvetlenie vašich top 5 talentov v českom jazyku),
 • Theme Sequence Report = Pořadí témat (poradie všetkých 34 talentov a ich krátky popis v českom jazyku),
 • CliftonStrengths 34 report = jedinečný, komplexný a farebný 25 stranový report v anglickom jazyku (personalizovaný popis top 5 talentov, poradie všetkých vašich 34 talentov, konkrétne tipy na rozvoj talentov, upozornenie na možné slabé stránky, vysvetlenie domén).
 • Elektronická kniha StrengthsFinder 2.0 (detailný popis všetkých 34 talentov s tipmi na ich rozvoj),
 • Elektronický študijný on-line modul v rozsahu 20 minút (v anglickom jazyku)

Som si istá, že sa vám vynaložené peniaze veľmi rýchlo vrátia. Keď začnete používať svoje silné stránky, budete mať viac energie, dosiahnete lepšie výsledky v osobnom živote, zdraví, práci, v ktorej nájdete zmysel a vaše vzťahy budú harmonické.

Získate to, pretože pochopíte samých seba, bude vám jasné v čom spočíva vaša jedinečnosť, a ako s ňou máte naložiť.

Čo povedali ľudia na spoluprácu so mnou

 • Ako a v čom vám pomohlo spoznanie vašich talentov?

  „Vďaka Katkiným službám som konečne pochopila, že jeden z mojich kľúčových talentov nie je opretý len o domnienku, ale je reálny. Odkedy o ňom viem, slobodne a hrdo sa k nemu verejne priznávam.”

  Čo ste po tomto zistení/uvedomení zmenili, prípadne dnes robíte inak?

  „Nepochybujem, mám svoje, dovtedy len odhadované talenty, na papieri.”

  Prečo by ste túto skúsenosť odporučili aj iným?

  Aby vedeli, v čom môžu vynikať, aby dôverovali výsledkom tohto skvelého testu a nenechali sa zmiasť domnienkami okolia.

  Katka dokáže výborne vysvetliť, ako so svojimi talentami narábať, ako ich pozorovať a pýtať sa na ne od ľudí, s ktorými chceme spolupracovať. Je to príjemný, hravý a zároveň mimoriadne efektívny spôsob, ako si zjednodušiť život. ĎAKUJEM, Katka!”

  Gabriela Revická, autorka projektu pre kreatívne podnikanie, www.gabriela.ezeny.sk

 • „Pri vedení veľkého tímu ľudí sa po čase dostanete do „manažérskej slepoty a osamelosti“. Vo chvíľach, keď staré už dobre nefunguje a nové ste ešte neobjavili, je metóda objavenia vašich talentov to najlepšie, čo môžete pre seba urobiť.

  Na svoje denné úlohy sa začnete pozerať z iného pohľadu a poznanie vašich talentov vám dodá novú dávku inšpirácie. Ďakujem Katke za trpezlivé odhaľovanie mojich talentov a sprevádzanie ma po ceste ich lepšieho využívania v praxi.“


  Milada Hanzalíková, Shop Director CEE, Textilehouse for EURO TRADE, s.r.o.

   

 •  „Nadšenie pre talenty mi do života priniesla Katka. Talentový koučing s Katkou ma naučil, ako identifikovať talenty, ako ich zvládať, a ako do nich ďalej investovať. Skrz talenty sa prehĺbilo moje sebapoznanie. Sú to zdroje, ktoré využívam v pracovnom i osobnom živote. Dodávajú mi energiu, radosť a mám chuť ich zlepšovať.

  Chápem, že rozvoj dominantných talentov a ich vedomé posilovanie mení talenty na silné stránky. To, čo som niekedy robila sporadicky, napríklad zdieľala získané informácie, dnes robím s radosťou pravidelne a dostávam pozitívnu spätnú väzbu. Vďaka spoločným stretnutiam s Katkou viem výstižným jazykom hovoriť o svojich silných stránkach a o hodnote, ktorú prinášam.“

  Mária Kaliňáková, kouč https://www.mariakalinakova.sk

Zistite svoje talenty už DNES

Ak chcete prebudiť vlastný potenciál a dosahovať viac, kliknite na tlačítko “Chcem si dohodnúť Konzultáciu”