O mne

Celý život počúvame, že sa máme zlepšovať. Väčšinou však v tom, čo nám nejde. Rozumiem, je to prirodzené. Vedeli ste, že efektívnejšie je rozvíjať to, na čo máme prirodzené talenty? Aj pre mňa táto informácia a metodika je prevratná.

Už niekoľko rokov sledujem a zažívam, že pre spokojnejší život, lepšie vzťahy, viac energie, lepšie výsledky je nevyhnutné sa vrátiť k sebe, ku svojej výnimočnosti a zveľaďovať ju cez poznanie našich talentov. 

Patrím medzi prvých certifikovaných koučov silných stránok na Slovensku (Gallup-Certified Strengths Coach). Zvyknem vravieť, že vaše talenty sú mojou silnou stránkou. Mám 16 ročné skúsenosti z korporácii, najmä poisťovníctva. Pracovala som na pozíciách Sales Support Manager s najlepšími lídrami a spoločnosťami toho času na trhu. Táto skúsenosť mi pomáha veľmi rýchlo porozumieť situácii, v ktorej sa klient nachádza. Zároveň poznám, aké to je, keď operatíva zavalí celý tím i manažéra a na rozvoj ľudí nemáte čas alebo neviete, ako na to.

Preto od roku 2017 pomáham jednotlivcom, manažérom i tímom maximalizovať potenciál cez výnimočnú metódu rozvoja talentov / silných stránok.